Шлосер - матричар

ИТД ЕООД е водещо българско предприятие с утвърдена репутация, произвеждащо висококачествени пластмасови изделия и инструментална екипировка. Фирмата търси да назначи :

ШЛОСЕР- МАТРИЧАР

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• поддръжка на шприцформи
• ремонт, текущ и основен на шприцформи
• подготовка на шприцформите за работа
• организиране на планови ремонти

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
• Опит на позиция шлосер-матричар;
• Познаване и умения за работа с шлосерски инструменти;
• Познаване на механични и шлосерски възли, добри технически познания в областта на машиностроенето;
• Техническа грамотност и умения за работа с техническа документация;
• Много добри комуникативни умения, умения за работа в екип;
• Способност за постигане на резултати в изключително интензивна работна среда;
• Желание за работа

ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:
• Перспектива за развитие в успешна организация;
• Добри условия за работа;
• Мотивиращо възнаграждение;

ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ:
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете:
- Подробна автобиография

Вашата кандидатура ще бъде разгледана при спазване на пълна конфиденциалност и според изискванията на ЗЗЛД.

1. Лична информация

2. Документи

Позволени са само файлове с разширение pdf, txt, doc, docx, rtf, zip, rar и 7z.

Автобиография (CV) *

Мотивационно писмо

Обяви за работа

За компанията

ИТД е българска компания, създадена през 1990 г. Фирмата е специализирана в производството на PET преформи, пластмасови бутилки, флакони и капачки. ИТД разполага с отлично оборудвана съвременна база, разположена в гр. Съединение.

Разумните инвестиции, професионализмът в управлението и екипът от висококвалифицирани специалисти превърнаха ИТД в надежден партньор, с възможности за пълно удовлетворяване на постоянно нарастващите изисквания на потребителите на пластмасови опаковки.

Фирмата подпомага дейността на своите клиенти както чрез разработването и реализирането на нови индивидуални проекти за промяна на опаковките, така и чрез предлагането на свободни за продажба продукти.

Една от главните посоки на ИТД е екологосъобразност и устойчиво развитие чрез внедряване на енергоспестяващи съвременни технологии, в частност позволяващи олекотяване на опаковки от пластмаса, както и производство на рециклиран РЕТ. ИТД притежава внедрена и сертифицирана Система за управление на качеството съгласно ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, ISO FSSC 22000:4:5; ISO 50001:2018.

Още за нас