Техник механик – пластмасово производство

ИТД ЕООД, гр. Съединение
Търси да назначи специалист на следната позиция: Техник механик – пластмасово производство /сменен режим на работа/
  • машини за раздуване на бутилки от PE / полиетилен/ или бутилки от PET /полиетилен терафталат/.

Основни отговорности:
  • Осигурява безаварийна и надеждна механична работа на машините и съоръженията в цеха.
  • Настройва обслужваните машини и автомати за най-рационален режим на работа, осигурявайки високо качество на изработените изделия.
  • Следи за качеството на произвежданите изделия и ако има проблеми, предприема действия за тяхното отстраняване.
  • Контролира и регулира работните параметри, извършва контролните измервания за спазване на технологичните изисквания на произвежданите изделия.
  • Монтаж и демонтаж на инструменти

Изисквания за длъжността:
  • Средно специално или висше техническо образование
  • Технически опит с машини и съоръжения
  • Опит в производствени предприятия

Ние Ви предлагаме:
  • Много добри условия на работа
  • Въвеждащо обучение
  • Бонуси за постигнати резултати
  • Ваучери за храна
  • Бонуси за Коледа и Великден

Очакваме Вашите CV-та на:
gergana.boeva@itd.bg / office@itd.bg

Гергана Боева
Тел.: 0888 22 15 17

1. Лична информация

2. Документи

Позволени са само файлове с разширение pdf, txt, doc, docx, rtf, zip, rar и 7z.

Автобиография (CV) *

Мотивационно писмо

Обяви за работа

За компанията

ИТД е българска компания, създадена през 1990 г. Фирмата е специализирана в производството на PET преформи, пластмасови бутилки, флакони и капачки. ИТД разполага с отлично оборудвана съвременна база, разположена в гр. Съединение.

Разумните инвестиции, професионализмът в управлението и екипът от висококвалифицирани специалисти превърнаха ИТД в надежден партньор, с възможности за пълно удовлетворяване на постоянно нарастващите изисквания на потребителите на пластмасови опаковки.

Фирмата подпомага дейността на своите клиенти както чрез разработването и реализирането на нови индивидуални проекти за промяна на опаковките, така и чрез предлагането на свободни за продажба продукти.

Една от главните посоки на ИТД е екологосъобразност и устойчиво развитие чрез внедряване на енергоспестяващи съвременни технологии, в частност позволяващи олекотяване на опаковки от пластмаса, както и производство на рециклиран РЕТ. ИТД притежава внедрена и сертифицирана Система за управление на качеството съгласно ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, ISO FSSC 22000:4:5; ISO 50001:2018.

Още за нас